• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
להזמנות 077-6670281
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
מעגל מתופפים

המלצות

מיכל ואלעד ארונוביץ 18-08-2014

לאפריקיה מתופפים! בהחלט היה מדהים! הייתה חופה מיוחדת ושמחה והרבה מזה בזכותכם!!! תודה רבה על הכל!!! מומלץ בחום: מיכל ואלעד ארונוביץ .

מפרדי וקרן 20-01-2013

אפריקיה אתם ממש לא עוד סתם מעגליה או הרכב נכנסתם לנו ללב ביום המאושר שלנו ההיתם חלק בלתי נפרד. מקווים לשמוע ממכם עוד… אוהבים פרדי וקרן…

ממעיין ויוני שדה 20-02-2014

לאפריקיה מתופפים: כמה אנרגיה הכנסתם לנו ביום המאושר שלנו אין לי מילה טובה יותר מאשר אתם מושלמים תמשיכו ככה. לשמח כמו שאתם עושים! אוהבים: מעיין ויוני שדה.

מאלה ומשפחת אביב

לתומר ולצוות אפריקיה ! חיבת לומר אתם כל פעם מפתיעים באירוע מיוחד ! אני מאוד אוהבת אותכם מהרגע הראשון היה קסם וכל אירוע הוספתם אותו.. תודה לכם שהיתם איתנו בשמחתנו מצפים לראותכם באהבה אלה ומשפחת אביב

משפחת אבוטבול, 20/12/2015

אפריקיה מתופפים באמת שהיתם חלק גדול מהאירוע.! תודה רבה לכם על הכל.. ועל זאת אנחנו ממליצים לכולם בחום! בהמון אהבה ממשפחת אבוטבול

ממשה ועדי הודיה ברוקס 10-02-2013

אפריקיה מתופפים הקבוצה הנהדרת הזו של אומנים ואמניות עשו לנו הכי שמח בלב ביום חופתינו תודה לכם מכל הלב והמון אהבה ממשה ועדי הודיה ברוקס…

מרויטל ונמרוד דפנה, 19/12/2012

אפריקיה .תודה רבה על הערב המיוחד שהכנסתם לנו!!! אין ספק שאתם מיוחדים!! זה אנחנו כבר יודעים.. מאחלים לכם המון הצלחה ונפגש בהמשך הדרך… אוהבים: רויטל ונמרוד דפני

משושי בית הספר אריאל טלמון, 19/02/2015

לצוות אפריקיה מתופפים היה מדהים היום…!! קיבלנו משוב מאוד חיובי מהמורים ומהתלמידים…גם הקפוארה והג'אגלינג היה מצויון!! ישר כוח! ותודה.! מחכים לפעילות הבאה..

מתופפים פעילות גיבוש

הפעלתה את היום הולדת של שיראל בצורה נפלאה, כולם נהנו היה ממש כיף, היה לי העונג להזמין אותך ליום הולדת של ביתי. תודה על הכל ותמשיך רק לשמח!

עינת בשם גן אמיר, נס ציונה

רציתי להודות על הפעילות הנפלאה שהעבירו לנו אתמול (ל"ג בעומר) בגן אמיר, נס ציונה. הילדים מאוד נהנו וגם התגובות מההורים שקיבלנו היו מצוינות ונלהבות. יתרה מכך, "עוברת אורח" מגן אחר שראתה את הפעילות התלהבה וביקשה את הטלפון.

בינימין ולבנה אסולין פילוס 28-01-2013

אפריקיה מתופפים אתם ריגשתם אותנו ואת כולם הכנסתם צבע לחתונתנו אתם מקסימים תודה!! בינימין ולבנה אסולין פילוס…

משפ' הרוש​, ירושלים 6-11-2014

רצינו להודות, להלל ולשבח את השמחה שגרמתם בנוכחותכם עם התופים והשופרות ובכך שגרמתם לנו לצאת במחולות, בשמחת בנינו הבכור, אפק. המון המון תודה על הרגש שהיה, על השירה והשמחה וכל התהלוכה.

חגיגת בר מצווה ייחודית

מלאכים… זהו שמכם החדש מהיום וואוו וואוו !!! איזו מסיבה היתה לנו … כמה שמחה, כמה אושר, החברים כול כך נהנו!!! והמחמאות עליך לא פסקו מהרגע שהלכת…

חייה פלדמן 29-04-2013

לצוות אפריקיה תודה רבה על האירוע המדהים, הקדשתם לילדים את כל כולכם ועשיתם שמח, עמנואל לא הפסיקה לחייך ולהתרגש.

שרית פשאי 02-03-2013

אפריקיה מתופפים מהרגע הראשון אתכם נהנו מכול רגע מהיחס, המקצועיות והשמחה. התהלוכה בכותל היתה מדהימה מילאתם אותנו בשמחה. ובאולם הכנתם לנו כניסה מיוחדת ומרגשת .

פנינה חסון 11-06-2015

תודה ענקית על ערב קסום שהענקתם לנו!! אתם ממש הבחירה הנכונה! יצרתם אצלנו ואצל הזוג הצעיר חוויה לכל החיים! תודה רבה : פנינה חסון.

ליטל כפר לי פרדס חנה 22-06-2015

אפריקיה הייתם מדהימים.!!! הבנתם את המצב והאנשים פה באופן כ"כ אינטליגנטי ורגיש… הפחתם חיים ונשמה בלבבות תמימים…. תודה! תודה! תודה!