אפריקיה מתופפים ואטרקציות
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 052-5313420
אטרקציות לבר מצווה

אטרקציות לבר מצווה

רוצים לחגוג בר מצווה מרגשת ומלאת קסם? עם אפריקיה מדובר בחלום שתוכלו להגשים. גיל 13 הוא גיל בעל משמעות ביהדות וברחבי העולם כולו חוגגים נערים יהודים בר מצווה, כאשר הם מגיעים לגיל זה. כל משפחה בוחרת לחגוג בצורה אחרת, אך כולם מעוניינים שהאירוע ייזכר לעד כמלא ברגש וברגעים קסומים. כיצד אפשר להבטיח זאת? באמצעות פנייה אלינו, לחברת אפריקיה.

סוגי אטרקציות לבר מצווה

אנחנו באפריקיה מאמינים שלמוזיקה ולבחירת המיקום יש חלק חשוב ביצירת אירוע מושלם ולכן אלו הנקודות עליהן אנו שמים דגש כשאנחנו מציעים לכם אטרקציות לבר מצווה.

מבין מגוון הפעילויות שלנו, תוכלו לבחור:

  • בכניסה לבר מצווה בשילוב מתופפים מקצועיים
  • כניסה לבר מצווה מלווה בשופרות שירעידו את לבבות המוזמנים ויכניסו אותם לאווירה
  • מופעי תיפוף במקצבים שונים, כגון מקצב ברזילאי, אפריקאי, מזרחי ומקצבים אותנטיים נוספים.
  • כדי להעצים את החוויה אפשר לבחור לערוך את בר המצווה או את יום העלייה לתורה והנחת התפילין בכותל המערבי. הכותל הוא אחד המקומות החשובים ביותר לעם היהודי ובמשך דורות רבים יהודים התפללו כדי לחזור לירושלים ולזכות להתפלל בכותל. לכן, אין מקום מתאים יותר לציין את האירוע המיוחד הזה מאשר הכותל.
  • מסלולי הליכה קצרים וחווייתיים דרך שערי העיר העתיקה
  • אפריקיה מציעה לכם מסלולי הליכה קצרים וחווייתיים דרך שערי העיר העתיקה, בליווי שופרות ומתופפים מקצועיים, עצירות לריקודים מלאי קצב ושמחה כאשר במוקד החוויה עומד כמובן חתן בר המצווה. 

אתם אלו שקובעים את הקצב - נכון, ליווי מתופפים לבר מצווה בכותל או סדנאות תיפוף הם אחד השירותים המבוקשים ביותר בשנים האחרונות בתחום האירועים, אולם אצלנו אתם אלו שקובעים את הקצב ולכן בכל אירוע זה ייראה שונה. אתם בוחרים את האטרקציות לבר המצווה ואת הסגנון המוזיקלי האהוב עליכם, ואנחנו נדאג להתאים את הפעילות לבקשותיכם. המטרה שלנו היא כפולה: גם לדאוג שכולם ייהנו במהלך האירוע וגם לוודא שתישארו עם זיכרונות טובים וטעם של עוד, שילווה אתכם עוד שנים רבות. כשאתם מחפשים אטרקציות לבר מצווה, לא צריך ללכת רחוק מדי. חברת אפריקיה מציעה לכם מגוון אטרקציות לבר מצווה ופעילויות שיהפכו את האירוע למלא ברגש וקסם.

 

 למה לבחור באטרקציות שלנואז למה לבחור באטרקציות בר מצווה שלנו?

1. הסיבה הראשונה היא שאנו מציעים לכם מגוון אפשרויות וגם מוכנים לשבת ולבנות לכם חבילה בהתאמה אישית. אנו בטוחים שכל משפחה תמצא אצלנו את מבוקשה ואין לנו ספק שנער בר המצווה ישמח לחגוג עם אחת האטרקציות שאנו מציעים.

2. הסיבה השנייה היא שאנו יודעים כיצד להתאים את האטרקציות השונות גם לקהל מבוגרים וגם לצעירים. בכל בר מצווה בין אם היא נערכת באולם אירועים ובין אם בחרתם לחגוג בכותל המערבי, חלק מן המוזמנים הם בני משפחה בוגרים וחלקם ילדים וחברים של נער בר המצווה. קשה מאד למצוא אטרקציות אשר מתאימות לכל הגילאים, אך עם אפריקיה זה אפשרי. צוות המתופפים והנגנים שלנו יודעים כיצד לסחוף את כולם לפעילות ביחד ולהתאים את הקצב לכל גיל. כל מי שהשתתף  בעבר במעגל מתופפים של אפריקיה יודע שאין אחד שנשאר בחוץ וכולם שמחים לקחת חלק ולהצטרף לקצב.

3. הסיבה השלישית זו היכולת שלנו להפוך את האירוע שלכם לשונה ומקורי, כמו שלא חגגתם בעבר. בגיל כזה רוב חבריו של הנער חוגגים גם הם בר מצווה בדרך כזו או אחרת, ובוודאי חשוב לכם שהחגיגה שלו תהיה מיוחדת ולא דומה לאחרים.

4. הסיבה הרביעית היא שאם תבחרו בבר מצווה בכותל עם חברת אפריקיה, תוכלו להכניס גם משמעות לחגיגה וערכים יהודיים מסורתיים החשובים במיוחד בגיל זה. את הסיור אנו מתאימים לגילאי המשתתפים, גם לאורחים מבוגרים, ונדאג להסעה אשר תלווה אותנו מנקודה לנקודה, לכיבוד ושתייה וכמובן לקצב ושמחה לאורך כל הדרך.

כשאתם בוחרים באטרקציות לבר מצווה של אפריקיה, אתם יודעים שאתם מקבלים חבילה שלמה הכוללת מקצועיות ברמה גבוהה, אנרגיות מטורפות ושמחה שאין לה תחרות. לפרטים נוספים אודות אירוע בר מצווה יוצא דופן, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר ונשמח ללוות אתכם ביום שמחתכם.