אפריקיה מתופפים ואטרקציות
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-667-0281
אטרקציות לבר מצווה

אטרקציות לבר מצווה

רוצים לחגוג בר מצווה מרגשת ומלאת קסם? עם אפריקיה מדובר בחלום שתוכלו להגשים. גיל 13 הוא גיל בעל משמעות ביהדות וברחבי העולם כולו חוגגים נערים יהודים בר מצווה, כאשר הם מגיעים לגיל זה. כל משפחה בוחרת לחגוג בצורה אחרת, אך כולם מעוניינים שהאירוע ייזכר לעד כמלא ברגש וברגעים קסומים. כיצד אפשר להבטיח זאת? באמצעות פנייה אלינו, לחברת אפריקיה.

חבילת אטרקציות לבר מצווה

אנחנו באפריקיה מאמינים שלמוזיקה ולבחירת המיקום יש חלק חשוב ביצירת אירוע מושלם ולכן אלו הנקודות עליהן אנו שמים דגש כשאנחנו מציעים לכם אטרקציות לבר מצווה. מבין מגוון הפעילויות שלנו, תוכלו לבחור בכניסה לבר מצווה בשילוב מתופפים מקצועיים, כניסה מלווה בשופרות שירעידו את לבבות המוזמנים ויכניסו אותם לאווירה, מופעי תיפוף במקצבים שונים, כגון מקצב ברזילאי, אפריקאי, מזרחי ומקצבים אותנטיים נוספים. כדי להעצים את החוויה אפשר לבחור לערוך את בר המצווה או את יום העלייה לתורה והנחת התפילין בכותל המערבי. הכותל הוא אחד המקומות החשובים ביותר לעם היהודי ובמשך דורות רבים יהודים התפללו כדי לחזור לירושלים ולזכות להתפלל בכותל. לכן, אין מקום מתאים יותר לציין את האירוע המיוחד הזה מאשר הכותל.

אפריקיה מציעה לכם מסלולי הליכה קצרים וחווייתיים דרך שערי העיר העתיקה, בליווי שופרות ומתופפים מקצועיים, עצירות לריקודים מלאי קצב ושמחה כאשר במוקד החוויה עומד כמובן חתן בר המצווה.

אתם אלו שקובעים את הקצב - נכון, ליווי מתופפים לבר מצווה בכותל או סדנאות תיפוף הם אחד השירותים המבוקשים ביותר בשנים האחרונות בתחום האירועים, אולם אצלנו אתם אלו שקובעים את הקצב ולכן בכל אירוע זה ייראה שונה.
אתם בוחרים את האטרקציות לבר המצווה ואת הסגנון המוזיקלי האהוב עליכם, ואנחנו נדאג להתאים את הפעילות לבקשותיכם. המטרה שלנו היא כפולה: גם לדאוג שכולם ייהנו במהלך האירוע וגם לוודא שתישארו עם זיכרונות טובים וטעם של עוד, שילווה אתכם עוד שנים רבות. כשאתם מחפשים אטרקציות לבר מצווה, לא צריך ללכת רחוק מדי. חברת אפריקיה מציעה לכם מגוון אטרקציות ופעילויות שיהפכו את האירוע למלא ברגש וקסם.